Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://kaszubianka.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kszubach.

Tłumaczenia i korepetycje Kamila Wójcicka

Kraj: Polska
Adres:
woj. Mazowieckie
Kontakt
E-Mail: kamila.wojcicka@poczta.onet.pl
Telefon kom.: 572947687
Strona: http://tlumaczenia-korepetycje.pl/
Inne
Tagi: angielski tłumaczenia  angielski tłumaczenia radom  tłumacz angielskiego Radom  korekta językowa  redakcja tekstu  tłumaczenia angielski Radom  angielski tlumaczenie  tłumaczenia angielski radom 

Ocena firmy: 3.6 Głosów: 125
Wierzę że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych i biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Piękna polszczyzna, bezbłędna w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym oraz językowym stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka.

Język to moja pasja, dlatego oferuję najwyższej jakości usługi w zakresie korekty, redakcji oraz opracowania tekstu. Wyeliminuję z tekstu wszelkie błędy: ortograficzne, interpunkcyjne, fleksyjne i składniowe. Zostanie on również opracowany pod względem stylistycznymi i logicznym.

Sprawię, że Twój tekst będzie spójny, niepowtarzalny i przykuwający uwagę odbiorcy.
Gwarantuję także pomoc w pisaniu dowolnych form wypowiedzi w języku polskim, na zlecenie Klienta tworzęróżnego rodzaju teksty: od pism użytkowych po treści na strony internetowe, dla osób fizycznych i dla firm. Pisanie tekstów na zlecenie ma zawsze indywidualny charakter, dostosowany do konkretnych potrzeb i wymagań każdego Klienta. Z moją pomocą przekonasz odbiorców (klientów, pracodawców, kontrahentów) o swojej rzetelności, profesjonalizmie i kreatywności.

Jeżeli potrzebujesz bezbłędnego tekstu w języku angielskim, skontaktuj się ze mną gwarantuję bezbłędne tłumaczenia z języka angielskiego oraz korektę i redakcję tekstu w tym języku. Tłumaczę wszelkie dokumenty, umowy, materiały reklamowe i inne. Zajmuję się również pisaniem tekstów w języku angielskim na zlecenie Klienta: stworzę perfekcyjne CV, artykuł czy folder reklamowy.

Zapewniam bezpłatną wycenę tekstu oraz krótkie terminy realizacji. Terminy ustalam indywidualnie

z każdym klientem, dostosowując się do Jego potrzeb.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty firmy, instytucje, a także osoby prywatne, dla których ważna jest precyzja, dokładność i jakość słowa.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: