Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://kaszubianka.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kszubach.

Eurotex

Kraj: Polska
Adres: ul. Piłsudskiego 3A
32-050 Skawina
woj. Małopolskie
Kontakt
E-Mail: eurotex@onet.pl
Telefon: 12 357 46 48
Strona: https://eurotexpoland.pl/
Inne
Tagi: pasy poligraficzne  pasy do falcerek  pasy okrągłe  pasy napędowe  pasy płaskie  pasy perforowane  pasy specjalistyczne  pasy transmisyjne  serwis pasów poligraficznych  łączenie pasów na wymiar  montaż pasów na maszynie u klienta  zgarniacze do taśm  taśmy przenośnikowe  taśmy transportujące syntetyczne  taśmy transportujące modułowe  taśmy transportujące bezkońcowo-tkane  taśmy przenośnikowe teflonowe  taśmy gumowe  taśmy transportujące silikonowe  taśmy do wag  taśmy do boksów kasowych  taśmy do sprzętu rehabilitacyjnego i urządzeń fitness  płyty gumowe  pasy zębate  pasy do przenośników z podciśnieniem  pasy inżynieryjne  pasy klinowe  napęd rolek  pasy do pakowaczek typu pionowego  pasy do przemysłowej produkcji kiełbasy  pasy specjalne   taśmy transportujące  taśmy transportowe  taśmy modułowe  przenośniki taśmowe  napęd rolek  serwis 

Ocena firmy: 3.5 Głosów: 37
 

Eurotex to firma, która specjalizuje się w dziedzinie transportu wewnętrznego i w technikach napędowych. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobywane w branży technicznej od 2005 roku. Wykwalifikowani pracownicy są w stanie pomóc w wyborze odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych spełniających aktualne standardy.

Jesteśmy przedstawicielami firm Ammeraal Beltech, Habasit oraz BGK-Endlosband, choć współpracujemy również z producentami krajowymi. Oferujemy przede wszystkim różnego rodzaju taśmy przenośnikowe, pasy napędowe i pomocnicze materiały eksploatacyjne.

Dodatkowo zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem ruchu maszyn i linii technologicznych oraz serwisowaniem urządzeń produkcyjnych (serwis 24h). Wszystkie prace przeprowadzamy sprawnie w sposób rzetelny i profesjonalny, oferując przy tym bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy!

 

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: