Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Bonsai Ogrodowe

Kraj: Polska
Adres: ul. Słoneczna 11
95-200 Pabianice
woj. Łódzkie
Kontakt
E-Mail: bonsaiogrodowe@protonmail.com
Telefon kom.: 602302135
Strona: http://www.bonsaiogrodowe.pl/
Inne
Tagi: Drzewa bonsai  drzewka  rośliny  ogrodnictwo  ogród 

Ocena firmy: 3 Głosów: 11
 

Nazywam się Piotr Olszewski, od wielu lat fascynują mnie drzewka formowane na bonsai. ponad dwadzieścia lat temu podjąłem próbę stworzenia swoich pierwszych drzewek formowanych na  bonsai w moim ogrodzie. Kilka lat później, zająłem się ich produkcją na większą skalę. Obecnie uprawiam kilka tysięcy formowanych egzemplarzy.

Formuję drzewka z odmian, które z łatwością zimują w naszym klimacie, dzięki czemu świetnie nadają się do nasadzeń w ogrodach, na przykład na skalniakach, co najbardziej uwydatnia ich walory estetyczne. Stanowią świetną reklamę dla firm. Moją szkółkę  z drzewkami można zobaczyć w Pabianicach, przy ulicy Słonecznej 11. Część z nich jest do obejrzenia w naszej galerii oraz ofercie. Bardzo duża ich liczba  znajduje się w moich szkółkach które można oglądać po uzgodnieniu

 

 

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: