Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://kaszubianka.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kszubach.

Unimetal Recycling Sp. z o.o.

Kraj: Polska
Adres: ul. Tuwima 21
32-540 Trzebinia
woj. Małopolskie
Kontakt
E-Mail: info@unimetalrecycling.pl
Telefon: 730 016 017
Strona: https://unimetalrecycling.pl/
Inne
Tagi: hurtowy skup katalizatorów  recykling katalizatorów  katalizatory samochodowe  filtry DPF  monolit ceramiczny  metale szlachetne  odzysk metali szlachetnych  cennik katalizatorów 

Ocena firmy: 3.6 Głosów: 19
Unimetal Recycling jest działającym od lat przedsiębiorstwem skoncentrowanym na skupowaniu i poddawaniu recyklingowi katalizatorów pochodzących z różnego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń. Aktualnie współpracujemy z firmami z całego świata, świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Na dzień dzisiejszy posiadamy największy w tej części Europy zakład przetwórczy i zajmujemy się przetwórstwem katalizatorów na ogromną skalę, wykorzystując do tego najnowocześniejszy sprzęt, w swojej nowoczesnej siedzibie zlokalizowanej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Trzebini - bezpośrednio przy autostradzie A4.

Skupujemy katalizatory i odzyskujemy z nich metale szlachetne w sposób zgodny z przepisami polskiego, jak i unijnego prawa. Oferujemy nie tylko dogodne warunki współpracy i najlepsze ceny, ale też fachowe doradztwo mogące pomóc w rozwinięciu firmy.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: