Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://kaszubianka.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kszubach.

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Kraj: Polska
Adres: ul. ul. Śląska 88
40-742 M. Katowice
woj. Śląskie
Kontakt
E-Mail: info@farbykabe.pl
Telefon: 322046460
Telefon kom.: 606 793 228
Strona: www.historica.com.pl
Inne
Tagi: renowacja  konserwacja zabytków 

Ocena firmy: 3 Głosów: 20
Farby Kabe jest szwajcarską firmą produkcyjną. Firma produkuje artykuły chemii budowlanej jak: masy tynkarskie,farby, ocieplenia, systemy do renowacji i szeroko pojęte wyroby wykorzystywane w budownictwie. Produkty chemii budowlanej przeznaczone do konserwacji i odnowy budynków zabytkowych znajdują się na stronie historica.com.pl. Działamy na rynku od kilkudziesięciu lat. W czasie długoletniej działalności w Polsce wzmocniliśmy miejsce jako czołowego dostawce chemii budowlanej.

Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń czy do napraw i renowacji i inne produkty chemii budowlanej. Firma Kabe jako czołowa firma na świecie opracowała w 1995 roku innowacyjną technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się liderem w branży technologi produktów mineralnych.

Naszym celem jest zapewnienie najnowszej oferty dekoracyjno-ochronnej. Dysponujemy szeroki wachlarz produktów skierowanych do ekspertów, firm wykonawczych, projektantów również do Użytkowników Indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: