Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://kaszubianka.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kszubach.

Przedszkole Talents Garden

Kraj: Polska
Adres: ul. Świtezianki 12
91-496 Łódź
woj. Łódzkie
Kontakt
E-Mail: switezianki.biuro@talentsgarden.pl
Telefon: +48884981602
Strona: https://www.talentsgarden.pl/lodz
Inne
Tagi: Przedszkole  Edukacja  Rozwój  Nauka języków obcych  Nauka czytania  Opieka nad dziećmi 

Ocena firmy: 4 Głosów: 3
TALENTS GARDEN Świtezianki, to międzynarodowa placówka, w której od 1 roku życia dzieci mają zajęcia prowadzone wg unikalnej strategii świadomego odkrywania i wspierania potencjału każdego dziecka! Wierzymy, że każde dziecko jest GENIUSZEM, a my stwarzamy mu najlepsze środowisko do rozkwitu!

Aktywnie działamy, żeby nie stracić czasu największej neuroplastyczności mózgu, który przypada na wiek od 0 do 6 roku życia. Dzieci biorą udział codziennie w specjalnie przygotowanych sesjach, podczas których wzmacniane i rozbudowywane są połączenia neuronalne. W ten sposób dzieci uczą się czytać ze zrozumieniem, liczyć oraz zanurzają się w ciągu tygodnia w 5 języków obcych. Jesteśmy prawdziwą odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy wiedzą jak ważne są pierwsze lata życia dla przyszłości dziecka. Wiemy jak ważna jest dla rozwoju muzyka i nauka gry na instrumencie – dla zainteresowanych prowadzimy codzienne zajęcia nauki gry na pianinie dla dzieci od 1 do 6 roku.

Zajęcia TG stwarzają dzieciom  REALNE możliwości osiągnięcia sukcesu w przyszłości!

Filozofia Talents Garden -

Wierzymy, że każdy dorosły jest jak troskliwy Ogrodnik, a każde dziecko jak najpiękniejszy Ogród, który pragnie się rozwijać i kwitnąć.

 

Działamy wg 5 Dynamik TG:

Kultywowanie – Stwarzamy środowisko, w którym dziecko rozwija ciekawość poznawania świata i rozpoznaje swoje zainteresowania Nasączanie – Regularnie stymulujemy mózg i układ nerwowy dziecka Zakorzenianie – Zagęszczamy w mózgu dziecka sieć neuronowych polaczeń, od której zależy kreatywność, pamięć, zdolność uczenia się i osiągnięcia własnego potencjału w przyszłości Kiełkowanie – Zachęcamy dziecko do komunikowania się z otaczającym światem – o tym, co wie i co jest dla niego ważne Wzrastanie – Nadążamy za naturalnym tempem rozwoju fizycznego, emocjonalnego, intelektualnego, duchowego i relacyjnego dziecka


Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: