Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Ogród A-Z

Kraj: Polska
Adres: ul. 17 stycznia 3/15
64-400 Międzychód
woj. Wielkopolskie
Kontakt
E-Mail: 61611925ogrodymiedzychod@konta.csgroup.pl
Telefon: 606684741
Strona: ogrodymiedzychod.pl
Inne
Tagi: architektura ogrodowa Międzychód  całoroczna pielęgnacja ogrodów  nawadnianie ogrodów Wielkopolska  nawadnianie trawnika  pielęgnowanie ogrodów Międzychód  profesjonalny ogrodnik Wielkopolska  projektowanie ogrodów Międzychód  zakładanie łąki kwietnej  zakładanie ogrodów w Wielkopolsce 

Ocena firmy: 3 Głosów: 69
Ogród A-Z swoją siedzibę posiada w Międzychodzie w województwie wielkopolskim. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z aranżacją i pielęgnacją ogrodów, a z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Można nam zlecić zakładanie ogrodu oraz projektowanie i montaż systemów nawadniających. Zajmujemy się całoroczną pielęgnacją zieleni, która obejmuje przycinanie roślin, nasadzenia, nawożenie, czy też przycinanie trawników. Naszą specjalnością są także bardzo modne, piękne i pożyteczne łąki kwiatowe, które zakładamy w przydomowych ogrodach. Co więcej, projektujemy i sprzedajemy elementy małej architektury ogrodowej. Gwarantujemy profesjonalizm, terminową realizację zamówień i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej ogrodymiedzychod.pl umieściliśmy więcej szczegółów.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: