Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

TOP PHOTO Fotografia

Kraj: Polska
Adres: ul. Henryka Pachońskiego 6A/65
31-223 Kraków
woj. Małopolskie
Kontakt
E-Mail: kontakt@tomaszosiak.pl
Telefon: +48.724459515
Telefon kom.: 724459515
Strona: www.tomaszosiak.pl
Inne
Tagi: Fotograf  Kraków  wnętrza  Fotografia biznesowa  Fotografia portretowa  sesje wnętrz i architektury 

Ocena firmy: 3 Głosów: 85
\r\n \r\n

Fotografia od zawsze była moją pasją. Latami bacznie obserwowałem sesje zdjęciowe z wielkim zainteresowaniem. Szkoliłem się i zdobywałem doświadczenie, by wreszcie móc z dumą nazwać się fotografem. Moją specjalnością są dwie dziedziny fotografii ściśle ze sobą powiązane.

\r\n

Pierwszą jest fotografia wnętrz i architektury, druga to fotografia biznesowa i sesje portretowe. Duży nacisk stawiam na fotografię portretową i sesje wizerunkowe.

\r\n

Jako fotograf wnętrz tworzę atrakcyjne zdjęcia z naturalnym renderingiem. Każdą sesję wspieram oświetleniem studyjnym. W dziedzinie architektury, wystroju i dekoracji wnętrz dostosowuję się do swych wymagających klientów. Klienci często oczekują aby ich produkty oraz projekty były odwzorowane jak najbardziej naturalnie, bez udziału techniki HDR.

\r\n

Cenie sobie szczerość i komunikację aby móc sprostać wymaganiom moich partnerów biznesowych oraz klientów.

\r\n

Dzięki inwestycji w wysokiej jakości szkolenia w zakresie fotografii wnętrz i architektury oraz w profesjonalny sprzęt do realizacji tego typu zleceń, tworzę niebanalne obrazy o starannej kompozycji i kadrowaniu, harmonijne perspektywy. Dbam o idealne oświetlenie i wierne odwzorowanie kolorów oraz faktur. Współpracuję z architektami, projektantami wnętrz i dekoratorami oraz producentami wyposażenia wnętrz.

\r\n

Na co dzień realizuję się z sukcesami w studio fotograficznym. Jestem fotografem biznesowym i portrecistą, a także retuszerem. Na swoich zdjęciach zawsze staram się uchwycić te wyjątkowe i urzekające walory swoich modelek oraz klasę modeli.

\r\n

Osiągam swój charakterystyczny styl wizualny rozwijając go z sesji na sesję kończąc większość etapów pracy samodzielnie – od przygotowania studia i koncepcji pod konkretne zlecenie do post produkcji i retuszu końcowego materiału. Jestem w pełni biegły zarówno w środowisku pracy wewnątrz/studio, jak i na zewnątrz/plener.

\r\n

Proszę o zapoznanie się z moją stroną internetową i odkrywanie moich usług. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się ze mną skontaktować tel. +48 724 459 515  lub przez e-mail kontakt@tomaszosiak.pl

\r\n

Możesz również przyjrzeć się referencjom moich klientów.

\r\n \r\n

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: