Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Ekologika - maszyny do kleju

Adres: Bielsko-Biała
Kontakt
E-Mail: ola@rozkowicz.pl
Telefon kom.: 784-954-416
Strona: https://maszynydokleju.pl
Inne
Tagi: maszyny  klej  poliuretan  ekologika  bielsko  mocznik  melamin  produkcja 

Ocena firmy: 3 Głosów: 45
Grupa Ekologika interesuje się dostosowaniem sprzętów, urządzeń i linii technologicznych do dozowania klejów stosowanych do produkcji przemysłowej.
Nasza oferta ukierunkowana jest do wszystkich firm, przedsiębiorców jak i rzemieślników, zajmujących się produkowaniem produktów klejonych przykładowo: drzwi, różnego rodzaju płyty warstwowe, panele SIP, panele podłogowe, klejonki konstrukcyjne, tablice, produkty z granulatów gumowych, trocin oraz włókien drzewnych i innych elementów produkowanych z użyciem procesu klejenia. Naszym najważniejszym celem jest automatyzacja procesu klejenia, dzięki której mogą Państwo usprawnić proces produkowania, a w wyniku czego zminimalizować jego koszty i podnieść jakość swoich produktów.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: