Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Lucar

Kraj: Polska
Adres: ul. Klimówka 62
33-311 Wielogłowy
woj. Małopolskie
Kontakt
E-Mail: 798 201 552
Strona: www.waly-korbowe.com
Inne

Ocena firmy: 3 Głosów: 50
Oferujemy profesjonalną usługę regeneracji wału korbowego do motocyklu różnych producentów. Posiadamy olbrzymią wiedzę oraz sprzęt do profesjonalnej naprawy wału korbowego. Do zakresu naszych usług zaliczamy między innymi, szlifowanie, polerowanie a także wyważanie. Po zakończeniu prac zawsze wykonujemy pomiary kontrolne dlatego klient może być pewny, że otrzymuje w 100% sprawny wał korbowy.
Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić każdy wał korbowy do motocykla różnych producentów. Nasza firma od lat zajmuje się regeneracją wałów korbowych dlatego posiadamy cenne doświadczenie. Do regeneracji wałów korbowych używamy szlifierek wyłącznie uznanych producentów, to sprawia, że tak zregenerowane wały korbowe działają sprawniej i dłużej. Każdy, kto zdecyduje się na regenerację wałów korbowych w naszej firmie może być pewien że otrzyma część w 100% sprawną.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: