Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Implanty Toruń

Kraj: Polska
Adres: ul. Lubicka
87-100 Toruń
woj. Kujawsko-pomorskie
Kontakt
E-Mail: balaro736@gmail.com
Strona: implantytorun.pl
Inne
Tagi: implanty zębów  implantologia  implanty toruń  stomatolog toruń  dentysta toruń  chirurgia stomatologiczna  leczenie zębów  rekonstrukcja zębów   

Ocena firmy: 3 Głosów: 55
Każdy gabinet stomatologiczny wychwala swoją szeroką ofertę zabiegów. W naszym przypadku największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Swoją wiedzę zdobyliśmy zarówno na renomowanych uczelniach, a także poprzez uczestnictwo w Polskich oraz zagranicznych kursach, szkoleniach i eventach.
Korzystając z naszych usług pacjenci mają pewność, że ich problemem zajmie się specjalista. Do każdego przypadku podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem. Staramy się, aby pacjenci czuli się w naszym gabinecie stomatologicznym komfortowo, a fotel lekarski opuszczali z uśmiechami na twarzach.

Ładuję mapę, proszę czekać.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: