Najnowsze
Katalog Firm

Bezpłatny Katalog Firm

Nasz katalog firm jest darmową bazą firm, tutaj dodasz firmę bezpłatnie.

Ogłoszenia trójmiasto

Portalem, na którym możesz bezpłatnie dodać swoje ogłoszenia trójmiasto są ogloszeniapomorze.pl , znajdziesz tu ogłoszenia z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa pomorskiego.
Domki na kaszubach

Domki kaszuby

Portal http://wczasynakaszubach.1job.pl Domki kaszuby zamieszcza bezpłatne oferty wypoczynku na kaszubach.
Wczasy nad morzem 2022
Jeśli oferujesz wczasy nad morzem wczasy nad morzem to koniecznie odwiedź serwis bezpłatnych ofert wczasowych.
Życzenia urodzinowe
W poszukiwaniu życzeń na każdą okazję sprawdź stronę życzenia urodzinowe na której znajdziesz życzenia na urodziny, imieniny, dla dziewczyny, miłosne i wiele innych :)
Ogłoszenia trójmiasto
Mieszkasz w trójmieście? Chciałbyś bezpłatnie dodać swoje ogłoszenie lub ofertę? Spróbuj na ogłoszenia trójmiasto serwisie darmowych ogłoszeń lokalnych i ofert firm.

Studio Projektowo

Kraj: Polska
Adres: ul. Stanisława Wyspiańskiego 2/lok 4
80-434 Gdańsk
woj. Pomorskie
Kontakt
E-Mail: studioprojektowo@gmail.com
Telefon: 608 686 340
Strona: projektowostudio.pl/
Inne
Tagi: Projektowanie wnętrz  wykończenia wnętrz  projektowanie pod klucz 

Ocena firmy: 3 Głosów: 25
Projektowo powstało w wyniku połączenia się trzech światów z branży: utrzymania obiektowego, projektowania wnętrz i usług wykończeniowo budowlanych. Osobno byliśmy jednostkami, które realizowały ogromne inwestycje w kraju.

Współpracowaliśmy z największymi, wdrażając w życie piękne, bezpieczne i funkcjonalne projekty mieszkań, biur czy restauracji.

Lubimy rozmawiać z ludźmi i znamy ich potrzeby. Wiemy, że dokonanie wyboru jakim jest inwestycja w nieruchomość to tylko początek ciężkiej pracy i wyborów. Po oddaniu każdego projektu przygotowujemy pełen podręcznik zrealizowanych usług wraz gwarancjami i zatwierdzeniami osób do tego upoważnionych.

Dzięki dedykowanemu pracownikowi zapewniamy swoim klientom:

Projekty funkcjonalne mieszkań, projekty wraz z koncepcją wykończenia pomieszczeń, projekty sanitarne, ppoż., instalacji elektrycznych, monitoringu itp. Pomagamy w wyborze odpowiednich dostawców. Wykończenia wnętrz oraz całych inwestycji pod zlecenie klienta.

Komentarze

Brak komentarzy!

Nick
Komentarz:
Kod
Podaj kod: